מצבות ילדים
מצבה לילד/ה | מצבות ילדים

מצבות לילדים בעיצובים מיוחדים לילדים, תמונות וציורים על מצבה לילד/ה


פרידה מילד קשה ומטלטלת, במצבות ברקת מודעים לקושי הרב הכרוך באירוע בו הורה קובר את יוצא חלציו ונרתמים לעניין בייתר רגישות. עיצוב מצבה לילדים, ניסוח הכיתוב שיופיע עליה דורש תעצומות נפש גם מבונה המצבות, מנוסה ככל שיהיה. בברקת מצבות יסייעו לכם בכל הנדרש להקמת מצבה ראויה ומכובדת וישלבו בה אלמנטים המתאימים למצבות ילדים, כמו ציור על מצבה, תמונת הילד/ה ואלמנטים נוספים המעידים על גילם הצעיר של ילדים שנקטפו בדמי ימיהם. לברקת מצבות ניסיון בן 45 שנים שעוברים מדור לדור המבטיחים איכות גבוהה, מחיר מצבה הוגן השומר על מוניטין שצברה החברה מהיווסדה. בברקת מצבות אחריות לכל שנות חייו של בונה המצבה ומשלמים רק בסוף. במצבות ברקת יודעים שמצבות לילדים הן מצבות שאותן מבקרים לעיתים תכופות וידאגו לחומרים השומרים על מראה מלוטש ומצוחצח של המצבה לשנים רבות.


מצבות לילדים בברקת מצבות מעוצבות לכל ילד/ה באופן ייחודי שאינו דומה למצבות אחרות ולכן איננו מציגים כאן דוגמאות. העיצוב הייחודי למצבה יתבצע ע"י סקיצות ורק לאחר קבלת תוצאה לשביעות רצון המשפחה תבנה המצבה ותהיה אחת ויחידה בעולם. קישור לקטלוג מצבות לילדים לשם השראה


החומרים מהם ברקת מצבות בונה מצבות לילדים:להזמנת מצבה/ייעוץ/שירותי מצבות לילדים השאירו פרטים בטופסמידע שימושי על מצבות לילדים

סוגי אבנים למצבות ילדים: 

הנפוצים ביותר הם מצבה מגרניט, מצבה משיש, מצבות מצבות מאבני בזלת, מצבות מאבני חברון, חלילה, מצבה מאבן גלילית, מצבה מסלעים מקומיים ומהעולם בגדלים מותאמים למצבות לילדים, מצבות המשלבות מספר חומרים מבין הרשומים ומצבות המשלבות אבני זכוכית, אבני חן, מתכת ועוד.


כיתוב, איורים, תמונה ואלמנטים שונים על מצבות ילדים

כיתוב על גבי מצבה לילדים אופייני הן ביצירתיות, הן באורכו הרב יחסית והן בפונט היחודי למצבות ילדים, שבדרך כלל קטן יותר ופחות נוקשה.


מחירי מצבות לילדים:

מחירי חומרי הגלם למצבות ילדים מעט יותר זולים ממצבות למבוגרים בשל גודלן, שאר מרכיבי התמחור זהים ומומלץ לקרוא את מדריך מחירי מצבות של ברקת מצבות על ממנת ללמוד כיצד מתבצע התמחור. בכל מקרה מחיר מצבה לילדים של ברקת מצבות יהיה הזול ביותר לאותו סוג מצבה, התשלום פרוס לתשלומים והוא מתבצע בסיום העבודה, רק אחרי שביעות רצון המלאה של לקוחות ברקת מצבות, המלצות לקוחות ברקת מצבות.

מחירון מצבות לילדים

מחיר מצבה לילדים מתחיל ב 2400 ש"ח, בדרך כלל מצבה סטנדרטית מאבן חברון ו/או מצבה קטנה מסלע ו/או שיש.

למחירון מצבות עברו לקישור הבא


תשובות לשאלות הנפוצות על מצבות וקבורה לילדים

ככלל דיני מצבות ואבלות לילדים כדיני מצבה ואבלות למבוגרים, הילדים עוברים טהרה, עטופים בתכריכים ונישאים על אלונקה עד לחלקת הקבר. ביהדות, כל הלכות ודיני קבורה ואבלות מתקיימים כמו שמתקיימים בפטירת מבוגר. מדריך הלכות ודיני מצבה ואבל

טקס גילוי מצבה לילד מתקיים על פי הנהוג בקהילה ממנה בא הילד, יש הנוהגים בשבעה ימים, יש הנוהגים להניח חלק מהמצבה בתום שבעה ימים ולהשלים את הנחת המצבה בשלושים ימים לפטירה, הנוהג הנפוץ הוא גילוי מצבה בתום שלושים ימים, יש הנוהגים בתום שנה מהפטירה ובתום 13 חודשים בשנה מעוברת.


לתשובות לשאלות נפוצות על מצבות לילדים ומצבות בכלל כנסו לקישור הבא


למדריך דיני אבלות כנסו לקישור הבא


קבורה והנצחה (מצבות, לוחות זיכרון) תינוקות ונפלים:

אם חלק זה נוגע לכם אנו מפנים אתכם למידע עדכני שלם על קבורה והנצחה לעוברים ונפלים נפטרים על מנת שתקבלו מידע מסייע כנסו לקישור הבא

בעניין ההנצחה בדמות מצבה, לוח זיכרון לעוברים ונפלים מלאו טופס שירות וציינו בהערות כי מדובר במצבה ו/או לוח זיכרון לעובר/נפלים ואנו נהיה לצדכם להנצחה ראויה כפי שבחרתם.אולי יעניינו אתכם גם:

מחקרים על מצבות לילדים

קטלוגים של מצבות

סמלים ועיטורים למצבות

בית נר למצבה

אגרטלים למצבות

כיצד מזמינים מצבה

סוגים של מצבות

שמות מקצועיים של מצבות

עיצוב והזמנת מצבה אונליין

שיפוץ וחידוש מצבות

ניקוי ושימור מצבה

הזכויות שלך במצבות וקבורה (דמי קבורה)

קבורה אזרחית

מצבות וקבורה צבאית ׁ(חללים ונפגעי פעולות איבה)

מצבה לילדים טיפים - טיפ חובה למצבה לילד/ה ובכלל


מדריכי מצבות:

מדריך סוגי מצבות

מדריך למשפחת הנפטר במידע שימושי

מומלץ עבורך:

אנקדוטות על מצבות

מצבות ניוז מאמרים | TOMBSTONES NEWS

מצבות-ידע מחקרים על מצבות

מצבות של מפורסמים

בלוג מצבות בסרטים


צור קשר עם מצבות ברקת 
טלפון להזמנת מצבות לילד/ה 050-595-5722
טלפון במשרד077-795-0020
פקסמיליה077-543-1022
דוא"לinfo@bareketm.com
טופס הזמנת ייעוץ/עיצוב מצבה

ערים ובתי עלמין בהם שירות מצבות לילדים של ברקת מצבות:


חזור לברקת מצבות