הזמינו מצבה בקליק

אודות ברקת מצבות

ברקת מצבות היא מבוני המצבות הוותיקים בישראל וליאור בעלי ברקת מצבות נחשב למומחה מספר 1 במצבות בארץ ומשמש יועץ לכלי התקשורת הגדולים במדינה, משתתף בסרטים על מצבות ותכניות טלוויזיה ומייעץ לפרויקטים רבים הדורשים ידע רב בתחום המצבות.

על ברקת מצבות בהרחבה קרא/י כאן

אז כיצד עובד תהליך הזמנת מצבה בקליק

שלב ראשון:

ראשית בוחרים סגנון מצבה מהגלריה בעמוד זה, בהמשך ובודקים מחירים במחירון שניצב מיד אחריה!

(כשברור לכם כיוון העיצובי ומחיר אותו הנכם מקציבים (ישנן 4 רמות מחיר, כך שלבטח תמצאו את מה שמתאים לתקציב שלכם) אתם ממלאים טופס - בטופס נוכל לקבל תמונה מלאה על היכן תוקם המצבה (שם בית העלמין) מה סוג המצבה שלה הנכם נזקקים ומאיזה אבנים, שיש, גרניט, סלעים, זכוכית, אבני חן ועוד).

בחרו סגנון מצבה מקטלוג מצבות שאותן בנתה ברקת מצבות:

שלב השני:

בדקו את מחירי מצבה במצבות ברקת המופיע בעמוד הבא. המחירון מוגש ב 4 רמות מחיר על מנת שיוכל להתאים לכל אדם בישראל ומצבה ירכוש אדם לפי יכולתו הכלכלית.

עם בחירת סגנון המצבה ובדיקת מחירון המצבות והגעה להחלטה ראשונית תוכלו למלא טופס ובו פרטים רלוונטיים להזמנת הצעת מחיר וייעוץ בעיצוב ו/או לפנות באופן אישי לליאור מברקת מצבות, טלפונית ו/או בוואצאפ המופעים בכפתורים בתחתית העמוד, להתייעץ עימו בכל נושא ולהגיע בקלות ובשקיפות להחלטות ההולמות את ציפיותיכם ותקציבכם - מעבר לטופס - הטופס נפתח בעמוד נפרד כך שדפדפן מצבה בקליק נשאר פתוח ותוכלו לגשת אליו שוב ושוב מבלי להידרש לפתיחה מחודשת של עמוד זה (הוא תמיד פתוח).

מחירי מצבות בקליק של ברקת מצבות:

  • מחיר מצבות מכל הסוגים לנפטר יחיד/ה במצבה בקליק - מצבה אונליין
החל מ - 4.000 ₪ למצבת יחיד/ה, בפריסה נוחה ואחריות לשנים ארוכות.
  • מחיר מצבות כפולות ה מכל הסוגים במצבה בקליק - מצבה אונליין
החל מ - 3.500 ₪ לכל מצבה בפריסה נוחה ואחריות לשנים ארוכות למצבות.
  • מחיר מצבות משפחתיות נקראות מכפלה ו/או אחד מעל השני במצבה בקליק - מצבה אונליין
החל מ - 4.200 ₪ בפריסה נוחה ואחריות לשנים ארוכות למצבות מכפלה.
  • מחיר מצבות קיר, נקראות גם מצבות סנהדרין במצבה בקליק - מצבה אונליין
החל מ - 1.400 ₪ בפריסה נוחה ואחריות לשנים ארוכות למצבות קיר/סנהדרין.

שלב שלישי ואחרון:

לאחר שליחת הטופס ו/או שיחה עם ליאור מברקת מצבות ו/או גם וגם מקבלים הצעת מחיר ומחליטים באם ללכת על העסקה כפי שהוצעה על ידי ליאור מברקת מצבות ו/או לקבל הצעת מחיר נוספת מבוני מצבות מתחרים. אנו יודעים שאינטואיציה שלכם תוביל אתכם לכאן שוב. ע"מ לסייע להגיע לבוני מצבות מומלצים המוכרים וידועים שנות רבות בענף המצבות כאיכותיים והוגנים מבי בוני המצבות אנו מפנים אתכם לאינדקס בוני מצבות אובייקטיבי שבו כל הרשומים נחרים בקפידה ואינם משלמים מאום על נת להופיע בו. כנסו לאינדקס בוני מצבות האיכותיים בישראל

עברו לטופס הזמנת מצבה בקליק לקבלת ייעוץ אישי והצעת מחיר:

אזורי השירות מצבה בקליק של ברקת מצבות: