מצבות ברקת 0505955722 ליאור  
  משרד : 077-7950020  פקס :077-5431022
   נייד  :   050-5955722
  e-mail:bareket595@gmail.com
                            
ברירת-מחדל  |  English  |  


 

דף הבית >> תמונות למצבות כפולות

מצבות זוגיות הן דרך יפה ונוגעת ללב עבור זוגות אוהבים - להישאר יחד לנצח.

מצבות זוגיות - רוב הקברים המוכרים לנו בבתי הקברות בארץ הם קברים בודדים המיועדים לאדם יחיד, ועליהם מצבה אישית. אולם ישנה אפשרות נוספת - מצבות כפולות המאפשרות לזוגות שחיו את חייהם במשותף, להישאר ביחד גם במותם. צורת קבורה זו דורשת תכנון מראש.

אהבה - פילוסופיה - אנו יודעים שהמוות הוא חלק בלתי נפרד מחיינו וישנה אפשרות לזוגות לחלוק גם את החלק הזה ולהיקבר ביחד. מצבה כפולה היא מצבה זוגית. היא כשרה לחלוטין, ניתנת להקמה בכל בית עלמין בארץ והיא אינה נוגדת את נוהלי הקבורה הדתית.

אפשרויות - ניתן להזמין מצבה זוגית מכל מיני סוגים ובכל מיני עיצובים והיא תופסת שני מקומות קבורה. מצבות זוגיות ניתן לבנות מחומרים שונים, כמו אבן שיש, גרניט ואבן טבעית, וניתן להכין אותה משני חלקים או מחלק אחד אשר עשוי כפלטה, מחומר אחד. צריך לזכור כי חלק אחד המכסה שני קברים, יהיה פחות עמיד לאורך שנים. על כן, במידה והוזמנה מצבה זוגית, יש לדאוג לטיפוח חלקת הקברים ולאחזקת קברים שוטפת.

עיצוב - גם במצבות זוגיות כמו במצבות רגילות, אפשר לשלב פסלים, חריטה וכיתוב ו/או כל דרך אחרת להנצחה, כפי שניתן לבצע עבור אדם יחיד. אם מחליטים לבנות שתי פלטות, אפשר להכין כל אחת מהן עם סוג אחר של כיתוב או חריטה, כדי לתת ייחוד לכל אחד מבני הזוג.

מחירי המצבות הכפולות - יהיו בהתאם לגודלן, להזמנת הכיתוב ו/או החריטה וכמובן לסוג החומר מהם עשויה המצבה. כאשר מזמינים את המצבה, מקובל כי משלמים עבור כולה מראש ולעיתים אפשר לקבל הנחה מסויימת על התשלום.

רמה מקצועית נדרשת במצבה כפולה - ברוב המקרים, אחד מבני הזוג נפטר ראשון והחלקה שלצידו תישמר כל עוד בן הזוג השני חי. לאחר פטירת בן הזוג השני, תיבנה המצבה עבורו. בנייה של מצבות כפולות מצריכה עבודה מיוחדת, מדוייקת ומקצועית והיא כוללת את הסרתה של המצבה הראשונה כאשר בן הזוג השני הולך לעולמו, מבלי לגרום נזק למצבה ו/או לפגוע בכבודו של הנפטר, שכבר קבור במקום.

לייבסיטי - בניית אתרים