קראו ביקורות על מצבות ברקת והתקשרו ע"מ להתייעץ עם ליאור 050-5955722

 "לליאור מברקת מצבות, ברגעי קושי של אבל וכאב אתם צריכים מישהו שאפשר לסמוך עליו: ליאור הוא האדם שאתם מחפשים: אמין וישר, מיקצועי מאוד, שקט והכי חשוב: בן אדם! ליאור ליווה את ביצוע המצבה של אחי היקר שלמה ואני כותב את הדברים בלב שקט. תודה ליאור!" 

יוסי נאור
המלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית העלמין במודיעין מכבים רעות
     

 בפנייה הראשונה לליאור במצב כה קשה, הקשיב, ייעץ והכי חשוב היה רגיש. ההמלצה על סוג האבן האיכות היו בדיוק מה שחיפשנו, והתוצאה הייתה מהירה (תוך 3 ימים בלבד), איכותית ומכובדת. 

שי לבקוביץ
ביקורות גוגל
     

 הגענו לליאור מברקת מצבות בדיוק אחרי השבעה של אבינו. שוחחנו איתו בטלפון ומיד הוא שלח את שותפו רובי שהגיע אלינו תוך שעה וחצי הביתה לשיחת יעוץ. באותו יום שהוא הגיע למשרד הוא שלח אלינו סקיצה מאוד מקצועית לאישור. חשוב לציין שהופתענו מאוד לשמוע שהמצבה הייתה מוכנה והוקמה למחרת היום. השירות שלכם היה מסור, אמין, מתחשב, ומאוד ומקצועי. קיבלנו שירות יוצא מן הכלל ורצינו להודות לכם מקרב לב. 

ליאור עמרם
ביקורות גוגל
     

 "אלף תודות לליאור והצוות על עבודה מצויינת, יחס חם רגיש ואכפתי ברגעים הכי קשים בחיים.ליאור מקצוען אמיתי, אנושי עם לב זהב.מהפניה הראשונה להקמת מצבה תוך רגישות, שיתוף פעולה מלא תוך כדי יעוץ מקצועי,עמידה בזמנים. אנו מודים על עבודה מקסימה, היחס החם והרגישות. מאחלים לליאור והצוות בריאות איתנה, אושר, שפע ואריכות ימים. ממליצה בחום." 

רגינה טקוץ'
המלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית העלמין רעננה כפר נחמן
     

 "לליאור מברקת מצבות, המון המון תודה על הטיפול והשרות המסורים גם בשעות מאתגרות אלה, על ליווי מקצועי ומסור כולל גם הרבה אחרי. תודה רבה רבה, כן ירבו. אורן." 

אורן
המלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית העלמין ותיקים נתניה
     

 תודה על שירותכם המסור והאדיב, המקצועיות והזמינות, קיבלנו שרות יוצא מן הכלל מהתחלה ועד הסוף בסבלנות רבה בתקופה כה קשה. תודה על הליווי בהכנת המצבה, ברגישות, ובהתחשב בנסיבות הזמן, הרבה תודות מעומק הלב. ביום השלושים בטקס גילוי המצבה רבים מהנוכחים ואנחנו הביעו התפעלות והערכה מהמוצר והיצירה המוגמרת. תודה רבה 

Yael Lisa Araten
המלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית העלמין רמלה חדש
     

 "שיפוץ מצבה של סבא שלא הכרתי, שהיה מראשוני הנופלים של רעננה (1940). שורות הכיתוב שנכתבו על קיר המצבה, לזכרו של סבי, נמחקו ברובן, ומכיוון שהיה לנו חשוב מאוד לשחזר את הכתוב רוצה לשבח את ליאור שעזר באכפתיות ואדיבות רבה בעבודת השחזור ורק אז ניגש למלאכת שיפוץ המצבה, שנעשתה לשביעות רצוננו המלאה". 

עינת רוט
ביקורות גוגל
     

 ממליץ בחום, קיבלתי שרות מעולה, מחיר מעולה ועבודה מקצועית. זכינו בליאור שלא חסר מאיתנו כלום במיוחד בתקופה רגישה של האבלות. יישר כח ותודה על הכל 

שמוליק בוסי
בקורות גוגל
     

 רוצה להודות למצבות ברקת שהוכיחו מקצועיות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר. ישבו איתנו וגילו אמפתיות וסבלנות רבה בעבודה על התכנון המדוקדק. גם לאחר שהסתיים התכנון ואשרנו אותו ובקשנו לבצע שינוי זרם איתנו בקלילות. תמיד זמין וקשוב – הרגשנו שיש לנו כתובת לכל בקשה ושאלה, ולוואי שנותני שירותים למיניהם ייקחו מהם דוגמא. 

עמוס א
ביקורות גוגל
     

 "שירות ברמה גבוהה, אמינות, אוזן קשבת ,הצעות ייעול, אנשים מיוחדים שלא מנצלים את המצב לרעה בדיוק ההפך ללא דרישת מקדמה בקיצור אנשים מדהימים" 

Nelo Deskalo
ביקורות גוגל
     

 "ליאור איש מקצועי, נתן מענה והיה קשוב לנו לכל בקשה, אדיב והוגן במחיר, כמובן שאיכות העבודה וזמני העבודה היו לטעמנו, ממליץ בחום !!!!" 

רוברט קדם
המלצות ביקורת מגוגל מצבה ביבנה בית העלמין בן זכאי
     

 "תודה ליאור על שירות אדיב ומקצועי, עשית עבודה מדהימה, המשפחה כולה ממש מרוצה, עשית כל מה שנדרש לרצות אותנו, תודה תודה תודה!!!!" 

אלון איינזמן
המלצות ביקורת גוגל מצבה בבית העלמין קלאוזנר רעננה
     

 "ליאור, אתה והצוות שלך מקצוענים ורציתי להודות לכם על הליווי הצמוד והתומך בשעות כל כך מורכבות עבורנו. מעבר לעבודה המעולה שעשיתם, נתתם לנו נחת בידיעה שאנחנו בידיים טובות. למרות שהבאנו את הטקסטים אחרי הדקה ה-90 עשיתם מעל ומעבר כדי שלא נאלץ לשנות את מועד העלייה לקבר, זה לא מובן מאליו. תודה." 

זוהר קרבלניק
המלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית העלמין כפר נחמן רעננה
     

 "אני רוצה להודות ולהמליץ בחום למצבות ברקת ולליאור בפרט על שירות יוצא מגדר הרגיל! פניתי לליאור בבקשה לסייע למשפחה עם סיפור מאוד קשה. הסברתי על המצב הרגיש, ובקשתי להתחשב במחיר ולקבל את ההצעה הכי הוגנת שאפשר. מהרגע הראשון היה ברור שמדובר באדם מקצועי ביותר ולא פחות חשוב עם לב ענק. כבר בטלפון קבלתי מענה מלא ומהיר לכל שאלה ששאלתי, פנה לספקים וחזר עם תשובות כמה וכמה פעמים. ליאור הגיע עד אלינו לרחובות כדי לשבת עם משפחתה של המנוחה ולתת להם להרגיש הכי שלמים עם בחירתם. הוא ישב איתנו כשעתיים תוך שהוא נותן הסבר מלא, מראה תמונות והכל בסבלות ואמפתיה. מאותו הרגע קיבלנו עדכונים וסקיצות ממעצבים בארץ ובחו"ל שדאגו לתת למשפחה מענה מדוייק ככל האפשר. קיבלנו מספר לא מבוטל של סקיצות עד שקיבלנו בדיוק את מה שהמשפחה חיפשה. על אף שביקשנו לא מעט תוספות ותיקונים לא קיבלנו לרגע את הרושם שאנחנו מעיקים אלא להפך נכונות מלאה להעניק למשפחה את מה שכל כך חשוב להם. מהרגע שהגענו לסקציה הרצויה המצבה עמדה מוכנה תוך מספר ימים בודדים. אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה, ולא פחות חשוב מהשירות לאורך כל הדרך. בשיחתי עם אב המשפחה הוא ביקש למסור שהוא ובני משפחתו מאוד מרוצים מהמצבה, ואין לו ספק שכך גם אשתו ז"ל. אני מאוד מקווה לא להזדקק לשירותיכם, אבל אם כן אזדקק אני יודעת למי לפנות." 

יולגה קמינסק
המלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית העלמין פינסקר הרצליה
     

 ליאור היקר, זהו מכתב הערכה לאות הוקרה על מצבה המיוחדת שבנית לאימא שלי, על המקצועיות, עמידה בזמנים, מחיר תחרותי כמו שהבטחת ובעיקר על השירות ועמידה שלך לצידנו בזמן כל כך קשה. הלוואי והיו עוד בעלי מקצוע כמוך. ממני אושרית 

אושרית
מכתב המלצה
     

 לצערי הצטרכתי מצבה לאחותי היקרה וידעתי שאני רוצה את הטוב ביותר פניתי לליאור ורובי.שהציעו לי מצבות באיכות גבוהה .עם עבודה מקצועית ושירות ברמה בינלאומית 

גילה מצלאווי
ביקורות גוגל
     

 "צוות שנותן שירות ברמה מקצועית, אדיבים מאוד ואמינים. חיובית: איכות, מקצועיות, ערך" 

רויטל אלדד
המלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית עלמין חלון בת ים
     

 "הגענו אליהם טיפה בדיליי עם עיצוב ייחודי שהכנו למצבה של אבא לאחר שקבלן מצבות אחר אמר שהוא לא יספיק לעמוד בזמנים. כבר בשיחת טלפון הראשונה הבנתי שהם מקצוענים. לאורך התהליך, רובי וליאור היו רגישים, אנושיים ואדיבים. ענו לכל שאלה שעלתה בסבלנות רבה, גם ששיגעתי אותם בטלפון כל הזמן. רובי וליאור נרתמו למשימה ואמרו יצליחו לעמוד בזמנים, ואכן כך היה. העבודה שהם עשו הנציחה את אבא באופן שרצינו. תודה לכם, ממשפחת נוח" 

אביעד נוח
המלצות גוגל
     

 "Lior from מצבות ברקת and his team provided us with the best personalized service anybody can imagine. They were supper responsive, pay attention to details and the results show it. Highly recommend, Moshe" (תורגם על ידי Google) "ליאור ממצבות ברקת והצוות שלו סיפקו לנו את השירות האישי הטוב ביותר שמישהו יכול לדמיין. הם היו מגיבים לארוחת ערב, שימו לב לפרטים והתוצאות מראות זאת. ממליץ בחום, משה" 

Moshe Kirsh
המלצות מביקורות גוגל מצבה בבית עלמין רמלה ישן
     

 שירות אמין, אדיב, מהיר, מומלץ בחום 

עדי קופמן
המלצות גוגל

 "כבר בשיחה הראשונה הבנתי שאני נמצא במקום הנכון ליאור נתן מענה מהיר מקצועי השראת ביטחון עם כמה אופציות למצבה לאמא שלי . ולבסוף התוצאה מרשימה מדויקת ביצוע מעולה עמידה בזמנים ואיכות ללא פשרות . אני והמשפחה מרוצים ממליץ בחום, חיים אליאסף כפר קיש" 

חיים אליאסף
המלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית העלמין הוד השרון
     

 שירות אדיב, מקצועי ובזמן. ליאור הגיע לביתנו והסביר לנו בסבלנות על האפשרויות. עדכן אותנו לאורך הדרך על ההתקדמות. 

אלעד הברמן
המלצות גוגל
     

 "בחור מקצועי, בעל סבלנות מתחשב ועומד במילה שלו." 

קובי ברנס
המלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית העלמין סגולה פתח תקווה
     

 ממליצה בחום. קבלתי שרות מעולה. תקשורת קלה מול כל שאלה. עמדו בלוח הזמנים 

יונית זילברמן
ביקורות גוגל
     

 ליאור היקר ומצבות ברקת, אנו מוצאים לנכון להודות לכם על מידע העצום אותו אותו צברתם בעשרות שנות פעילותכם ואותו הסכמתם שנפרסם באתר השוואת מחירי מצבות שהוקם ופועל ללא מטרת רווח לתועלת ציבור הזקוקים לשירותי מצבות והשרויים בתקופת אבל. כמי שמכירים את פועלה של ברקת מצבות והעומד בראשה ליאור אנו ממליצים לכל מתעניין בהקמת מצבה ו/או זקוק לשירותי חידוש מצבות לפנות אליהם לקבל שירות ברמה גבוהה ובמחירים הוגנים. 

יהודית
     

 "רציתי להודות לליאור על עבודה נפלאה שביצע למצבה של הדודה שלי רשל'ה, מקצועיות, יחס, מחיר פשוט הכל ללא רבב. אני ממליצה בחום לכל מי שזקוק למצבה לפנות לברקת מצבות וליאור הבעלים. הוא ישר דרך, אוהב אדם ומקצוען. תודה רבה לאלו שהמליצו לי". 

judy chertok
המלצות גוגל
     

 "צוות מקצועי, שירות אדיב ואמין" 

שירן צמח
המלצות גוגל
     

 "g g, אמין אדיב שירותי והגון במחיר" 

G-G
המלצות גוגל
     

 "עושה עבודה טובה בסבלנות והקשבה ממליצה מאד" 

עליזה ריינה
ביקורות גוגל
     

 "החברה ביצעה מצבת גרניט לקבר אבי - איכות המוצר מעולה, שרות אדיב וקשוב, מחיר תחרותי. הספק מומלץ בחום!" 

טטניה קרוטסובה
המלצות מביקורות גוגל
     

 ‏‎Nitzhia Banian‎‏ ‏‏ממליצה על ‏ברקת מצבות‏ "ממליצים בחום על מצבות ברקת. על חידוש מצבה קיימת (הורים). האמינות, האיכות ועל השירות הנדיב. עשה במקצועיות גם מבחינה המחיר בהגינות ויושר. תודה רבה על הכל 👍" 

‎Nitzhia Banian‎
המלצות בפייסבוק
     

 "ללא מילים. חריג בנוף ישראלי ונוף העוסקים בתחום שיש, אבן ומצבות. בין חוויה באינטל לחוויה בעין הוד. אמנות, מקצועיות, אמינות, לוחות זמנים, מחיר הוגן, עצות והמלצות. מאנשי מקצוע שעובדים עבור הלקוח ולא עבור הכסף שלו. ממליץ לכם בחום" 

שלומיק
המלצות גוגל
     

 "ליאור מברקת מצבות היה מעולה בכל צורה ואופן, מקצוען נדיב אדיב מבין עניין ונותן שירות נפלא. תהליך העבודה מולו קל פשוט ונעים והתוצאה מושלמת. המון תודה". 

     

 "לליאור והצוות המופלא שליווה אותנו לאורך כל הדרך תודה עמוקה מקרב לב מכל בני המשפחה על שירות מקסים, נעים, אדיב ומתחשב בתקופה בה היינו זקוקים לתמיכה. המצבה יפה, מכובדת, וכל ההמלצות שלך ליאור היו במקום, תודה על הכל ומקווה להתראות בנסיבות אחרות. תודה, תודה, תודה, נעמה" 

נעמה כהן
     

 "שירות טוב, אמין, תמורה טובה ואיכות גבוהה. ממליץ בחום". 

Dr.b
המלצות גוגל
     

 "פניתי לליאור ממצבות ברקת מחיפוש בגוגל מיד ניתן היה לזהות שמדובר באדם רגיש ,אמין ומקצועי בימים הכי הסוערים ליאור היה השקט והנחמה. הורגש מיד שיש על מי לסמוך, הכול היה מאורגן ומבוצע לעילא ועילא יישר כוח והמון תודה" 

מירב סיליס
המלצות בזק 144
     

 "פנינו לליאור אחרי השבעה על אימנו ז"ל, וקבלנו מייד מענה מקצועי, אדיב, גמיש ומאוד רגיש למצב. העבודה מולו קלה וזורמת. ליאור מקצוען". 

חנה בית הלחמי
המלצות מגוגל
     

 "הגענו לליאור על סמך המלצה חמה שקיבלנו. ובאמת, ליאור וצוותו מיומנים ומקצועיים, מכילים ואדיבים. מומלץ בחום". 

זהבה וייס
     

 "למצבות ברקת, הצוות וליאור, תודה מקרב לב על מצבה יפה מחיר מתחשב שהסכמתם לו כשהבנתם שקשה לנו כעת ושירות מסור שלא הניח לפרט כלשהו לחמוק. מקווה להיפגש בנסיבות אחרות, ומוצאת לנכון להגיד לכם בשמי ובשם כל המשפה תודה, תודה, תודה, תודה". 

ריקי כהן
מכתבי המלצה
     

 "כמה מילות תודה והערכה לליאור ולרובי, על אדיבות, יעילות, זריזות ועבודה מעולה על המצבה שהזמנו. כולנו מאוד מרוצים מהתוצאה היפה. ינואר 2023, ענת אגמי". 

ענת אגמי
     

 "אמין, זמין, מקשיב, מכיל, מייעץ, נעים שיחה בענווה והבנה בסיטואציה קשה". 

משה שרעבי
המלצות מגוגל מצבה בהרצליה גליל ים עירוני
     

 "אתה ממש אלוף אין עליך תודה רבה" 

שמחה מלול מצבה במודיעין
ביקורות גוגל
     

 "ברקת מצבות, איכות, דייקנות, מהירות תגובה, מקצועיות" 

קורט אורך
ביקורות גוגל
     

 תעודת הוקרה לאומן המצבות ליאור ילוז מלקוחה מרוצה על בניית 4 מצבות לאורך השנים בבית עלמין סגולה פתח תקווה 

יהודית