ראו מה לקוחות אומרים עלינו

 ממליץ בחום, קיבלתי שרות מעולה, מחיר מעולה ועבודה מקצועית. זכינו בליאור שלא חסר מאיתנו כלום במיוחד בתקופה רגישה של האבלות. יישר כח ותודה על הכל 

שמוליק בוסיבקורות גוגלממליצים עלינו ברקת מצבות
     

 הגענו לליאור מברקת מצבות בדיוק אחרי השבעה של אבינו. שוחחנו איתו בטלפון ומיד הוא שלח את שותפו רובי שהגיע אלינו תוך שעה וחצי הביתה לשיחת יעוץ. באותו יום שהוא הגיע למשרד הוא שלח אלינו סקיצה מאוד מקצועית לאישור. חשוב לציין שהופתענו מאוד לשמוע שהמצבה הייתה מוכנה והוקמה למחרת היום. השירות שלכם היה מסור, אמין, מתחשב, ומאוד ומקצועי. קיבלנו שירות יוצא מן הכלל ורצינו להודות לכם מקרב לב. 

ליאור עמרםביקורות גוגלאתר המצבה של ברקת מצבות
     

 לצערי הצטרכתי מצבה לאחותי היקרה וידעתי שאני רוצה את הטוב ביותר פניתי לליאור ורובי.שהציעו לי מצבות באיכות גבוהה .עם עבודה מקצועית ושירות ברמה בינלאומית 

גילה מצלאוויביקורות גוגלאתר המצבה של ברקת מצבות
     

 "עושה עבודה טובה בסבלנות והקשבה ממליצה מאד" 

עליזה ריינהביקורות גוגלאתר המצבה של ברקת מצבות
     

 "שיפוץ מצבה של סבא שלא הכרתי, שהיה מראשוני הנופלים של רעננה (1940). שורות הכיתוב שנכתבו על קיר המצבה, לזכרו של סבי, נמחקו ברובן, ומכיוון שהיה לנו חשוב מאוד לשחזר את הכתוב רוצה לשבח את ליאור שעזר באכפתיות ואדיבות רבה בעבודת השחזור ורק אז ניגש למלאכת שיפוץ המצבה, שנעשתה לשביעות רצוננו המלאה". 

עינת רוטביקורות גוגלאתר המצבה של ברקת מצבות
     

 בפנייה הראשונה לליאור במצב כה קשה, הקשיב, ייעץ והכי חשוב היה רגיש. ההמלצה על סוג האבן האיכות היו בדיוק מה שחיפשנו, והתוצאה הייתה מהירה (תוך 3 ימים בלבד), איכותית ומכובדת. 

שי לבקוביץביקורות גוגלאתר מצבה ישראלי מצבות ברקת מצבות
     

 "לליאור מברקת מצבות, ברגעי קושי של אבל וכאב אתם צריכים מישהו שאפשר לסמוך עליו: ליאור הוא האדם שאתם מחפשים: אמין וישר, מיקצועי מאוד, שקט והכי חשוב: בן אדם! ליאור ליווה את ביצוע המצבה של אחי היקר שלמה ואני כותב את הדברים בלב שקט. תודה ליאור!" 

יוסי נאורהמלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית העלמין במודיעין מכבים רעותאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 "שירות ברמה גבוהה, אמינות, אוזן קשבת ,הצעות ייעול, אנשים מיוחדים שלא מנצלים את המצב לרעה בדיוק ההפך ללא דרישת מקדמה בקיצור אנשים מדהימים" 

     

 "אלף תודות לליאור והצוות על עבודה מצויינת, יחס חם רגיש ואכפתי ברגעים הכי קשים בחיים.ליאור מקצוען אמיתי, אנושי עם לב זהב.מהפניה הראשונה להקמת מצבה תוך רגישות, שיתוף פעולה מלא תוך כדי יעוץ מקצועי,עמידה בזמנים. אנו מודים על עבודה מקסימה, היחס החם והרגישות. מאחלים לליאור והצוות בריאות איתנה, אושר, שפע ואריכות ימים. ממליצה בחום." 

רגינה טקוץ'המלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית העלמין רעננה כפר נחמןאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 "ליאור איש מקצועי, נתן מענה והיה קשוב לנו לכל בקשה, אדיב והוגן במחיר, כמובן שאיכות העבודה וזמני העבודה היו לטעמנו, ממליץ בחום !!!!" 

רוברט קדםהמלצות ביקורת מגוגל מצבה ביבנה בית העלמין בן זכאיאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 "לליאור מברקת מצבות, המון המון תודה על הטיפול והשרות המסורים גם בשעות מאתגרות אלה, על ליווי מקצועי ומסור כולל גם הרבה אחרי. תודה רבה רבה, כן ירבו. אורן." 

אורןהמלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית העלמין ותיקים נתניהאתר מצבה הישראלי של ברקת מצבות
     

 תודה על שירותכם המסור והאדיב, המקצועיות והזמינות, קיבלנו שרות יוצא מן הכלל מהתחלה ועד הסוף בסבלנות רבה בתקופה כה קשה. תודה על הליווי בהכנת המצבה, ברגישות, ובהתחשב בנסיבות הזמן, הרבה תודות מעומק הלב. ביום השלושים בטקס גילוי המצבה רבים מהנוכחים ואנחנו הביעו התפעלות והערכה מהמוצר והיצירה המוגמרת. תודה רבה 

Yael Lisa Aratenהמלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית העלמין רמלה חדשאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 "תודה ליאור על שירות אדיב ומקצועי, עשית עבודה מדהימה, המשפחה כולה ממש מרוצה, עשית כל מה שנדרש לרצות אותנו, תודה תודה תודה!!!!" 

אלון איינזמןהמלצות ביקורת גוגל מצבה בבית העלמין קלאוזנר רעננהאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 "ליאור, אתה והצוות שלך מקצוענים ורציתי להודות לכם על הליווי הצמוד והתומך בשעות כל כך מורכבות עבורנו. מעבר לעבודה המעולה שעשיתם, נתתם לנו נחת בידיעה שאנחנו בידיים טובות. למרות שהבאנו את הטקסטים אחרי הדקה ה-90 עשיתם מעל ומעבר כדי שלא נאלץ לשנות את מועד העלייה לקבר, זה לא מובן מאליו. תודה." 

זוהר קרבלניקהמלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית העלמין כפר נחמן רעננהאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 "אני רוצה להודות ולהמליץ בחום למצבות ברקת ולליאור בפרט על שירות יוצא מגדר הרגיל! פניתי לליאור בבקשה לסייע למשפחה עם סיפור מאוד קשה. הסברתי על המצב הרגיש, ובקשתי להתחשב במחיר ולקבל את ההצעה הכי הוגנת שאפשר. מהרגע הראשון היה ברור שמדובר באדם מקצועי ביותר ולא פחות חשוב עם לב ענק. כבר בטלפון קבלתי מענה מלא ומהיר לכל שאלה ששאלתי, פנה לספקים וחזר עם תשובות כמה וכמה פעמים. ליאור הגיע עד אלינו לרחובות כדי לשבת עם משפחתה של המנוחה ולתת להם להרגיש הכי שלמים עם בחירתם. הוא ישב איתנו כשעתיים תוך שהוא נותן הסבר מלא, מראה תמונות והכל בסבלות ואמפתיה. מאותו הרגע קיבלנו עדכונים וסקיצות ממעצבים בארץ ובחו"ל שדאגו לתת למשפחה מענה מדוייק ככל האפשר. קיבלנו מספר לא מבוטל של סקיצות עד שקיבלנו בדיוק את מה שהמשפחה חיפשה. על אף שביקשנו לא מעט תוספות ותיקונים לא קיבלנו לרגע את הרושם שאנחנו מעיקים אלא להפך נכונות מלאה להעניק למשפחה את מה שכל כך חשוב להם. מהרגע שהגענו לסקציה הרצויה המצבה עמדה מוכנה תוך מספר ימים בודדים. אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה, ולא פחות חשוב מהשירות לאורך כל הדרך. בשיחתי עם אב המשפחה הוא ביקש למסור שהוא ובני משפחתו מאוד מרוצים מהמצבה, ואין לו ספק שכך גם אשתו ז"ל. אני מאוד מקווה לא להזדקק לשירותיכם, אבל אם כן אזדקק אני יודעת למי לפנות." 

יולגה קמינסקהמלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית העלמין פינסקר הרצליהאתר מצבה הישראלי של ברקת מצבות
     

 "צוות שנותן שירות ברמה מקצועית, אדיבים מאוד ואמינים. חיובית: איכות, מקצועיות, ערך" 

רויטל אלדדהמלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית עלמין חלון בת יםאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 "Lior from מצבות ברקת and his team provided us with the best personalized service anybody can imagine. They were supper responsive, pay attention to details and the results show it. Highly recommend, Moshe" (תורגם על ידי Google) "ליאור ממצבות ברקת והצוות שלו סיפקו לנו את השירות האישי הטוב ביותר שמישהו יכול לדמיין. הם היו מגיבים לארוחת ערב, שימו לב לפרטים והתוצאות מראות זאת. ממליץ בחום, משה" 

Moshe Kirshהמלצות מביקורות גוגל מצבה בבית עלמין רמלה ישןאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 שירות אמין, אדיב, מהיר, מומלץ בחום 

עדי קופמןהמלצות גוגל

 "כבר בשיחה הראשונה הבנתי שאני נמצא במקום הנכון ליאור נתן מענה מהיר מקצועי השראת ביטחון עם כמה אופציות למצבה לאמא שלי . ולבסוף התוצאה מרשימה מדויקת ביצוע מעולה עמידה בזמנים ואיכות ללא פשרות . אני והמשפחה מרוצים ממליץ בחום, חיים אליאסף כפר קיש" 

חיים אליאסףהמלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית העלמין הוד השרוןאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 "בחור מקצועי, בעל סבלנות מתחשב ועומד במילה שלו." 

קובי ברנסהמלצות ביקורת מגוגל מצבה בבית העלמין סגולה פתח תקווהאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 ליאור היקר ומצבות ברקת, אנו מוצאים לנכון להודות לכם על מידע העצום אותו אותו צברתם בעשרות שנות פעילותכם ואותו הסכמתם שנפרסם באתר השוואת מחירי מצבות שהוקם ופועל ללא מטרת רווח לתועלת ציבור הזקוקים לשירותי מצבות והשרויים בתקופת אבל. כמי שמכירים את פועלה של ברקת מצבות והעומד בראשה ליאור אנו ממליצים לכל מתעניין בהקמת מצבה ו/או זקוק לשירותי חידוש מצבות לפנות אליהם לקבל שירות ברמה גבוהה ובמחירים הוגנים. 

     

 "צוות מקצועי, שירות אדיב ואמין" 

שירן צמחהמלצות גוגלאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 "g g, אמין אדיב שירותי והגון במחיר" 

     

 "החברה ביצעה מצבת גרניט לקבר אבי - איכות המוצר מעולה, שרות אדיב וקשוב, מחיר תחרותי. הספק מומלץ בחום!" 

טטניה קרוטסובההמלצות מביקורות גוגלאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 ‏‎Nitzhia Banian‎‏ ‏‏ממליצה על ‏ברקת מצבות‏ 6 אוקטובר 2022. "ממליצים בחום על מצבות ברקת. על חידוש מצבה קיימת (הורים). האמינות, האיכות ועל השירות הנדיב. עשה במקצועיות גם מבחינה המחיר בהגינות ויושר. תודה רבה על הכל 👍" 

‎Nitzhia Banian‎המלצות בפייסבוקאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 ליאור היקר, זהו מכתב הערכה לאות הוקרה על מצבה המיוחדת שבנית לאימא שלי, על המקצועיות, עמידה בזמנים, מחיר תחרותי כמו שהבטחת ובעיקר על השירות ועמידה שלך לצידנו בזמן כל כך קשה. הלוואי והיו עוד בעלי מקצוע כמוך. ממני אושרית 

     

 "ללא מילים. חריג בנוף ישראלי ונוף העוסקים בתחום שיש, אבן ומצבות. בין חוויה באינטל לחוויה בעין הוד. אמנות, מקצועיות, אמינות, לוחות זמנים, מחיר הוגן, עצות והמלצות. מאנשי מקצוע שעובדים עבור הלקוח ולא עבור הכסף שלו. ממליץ לכם בחום" 

     

 "רציתי להודות לליאור על עבודה נפלאה שביצע למצבה של הדודה שלי רשל'ה, מקצועיות, יחס, מחיר פשוט הכל ללא רבב. אני ממליצה בחום לכל מי שזקוק למצבה לפנות לברקת מצבות וליאור הבעלים. הוא ישר דרך, אוהב אדם ומקצוען. תודה רבה לאלו שהמליצו לי". 

     

 "כמה מילות תודה והערכה לליאור ולרובי, על אדיבות, יעילות, זריזות ועבודה מעולה על המצבה שהזמנו. כולנו מאוד מרוצים מהתוצאה היפה. ינואר 2023, ענת אגמי". 

     

 "ליאור מברקת מצבות היה מעולה בכל צורה ואופן, מקצוען נדיב אדיב מבין עניין ונותן שירות נפלא. תהליך העבודה מולו קל פשוט ונעים והתוצאה מושלמת. המון תודה". 

     

 "שירות טוב, אמין, תמורה טובה ואיכות גבוהה. ממליץ בחום". 

     

 "לליאור והצוות המופלא שליווה אותנו לאורך כל הדרך תודה עמוקה מקרב לב מכל בני המשפחה על שירות מקסים, נעים, אדיב ומתחשב בתקופה בה היינו זקוקים לתמיכה. המצבה יפה, מכובדת, וכל ההמלצות שלך ליאור היו במקום, תודה על הכל ומקווה להתראות בנסיבות אחרות. תודה, תודה, תודה, נעמה" 

     

 "פניתי לליאור ממצבות ברקת מחיפוש בגוגל מיד ניתן היה לזהות שמדובר באדם רגיש ,אמין ומקצועי בימים הכי הסוערים ליאור היה השקט והנחמה. הורגש מיד שיש על מי לסמוך, הכול היה מאורגן ומבוצע לעילא ועילא יישר כוח והמון תודה" 

מירב סיליסהמלצות בזק 144אתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 "פנינו לליאור אחרי השבעה על אימנו ז"ל, וקבלנו מייד מענה מקצועי, אדיב, גמיש ומאוד רגיש למצב. העבודה מולו קלה וזורמת. ליאור מקצוען". 

חנה בית הלחמיהמלצות מגוגלאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 "למצבות ברקת, הצוות וליאור, תודה מקרב לב על מצבה יפה מחיר מתחשב שהסכמתם לו כשהבנתם שקשה לנו כעת ושירות מסור שלא הניח לפרט כלשהו לחמוק. מקווה להיפגש בנסיבות אחרות, ומוצאת לנכון להגיד לכם בשמי ובשם כל המשפה תודה, תודה, תודה, תודה". 

ריקי כהןמכתבי המלצהאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 "אמין, זמין, מקשיב, מכיל, מייעץ, נעים שיחה בענווה והבנה בסיטואציה קשה". 

משה שרעביהמלצות מגוגל מצבה בהרצליה גליל ים עירוניאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 "אתה ממש אלוף אין עליך תודה רבה" 

שמחה מלול מצבה במודיעיןביקורות גוגלאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 "הגענו לליאור על סמך המלצה חמה שקיבלנו. ובאמת, ליאור וצוותו מיומנים ומקצועיים, מכילים ואדיבים. מומלץ בחום". 

     

 "הגענו אליהם טיפה בדיליי עם עיצוב ייחודי שהכנו למצבה של אבא לאחר שקבלן מצבות אחר אמר שהוא לא יספיק לעמוד בזמנים. כבר בשיחת טלפון הראשונה הבנתי שהם מקצוענים. לאורך התהליך, רובי וליאור היו רגישים, אנושיים ואדיבים. ענו לכל שאלה שעלתה בסבלנות רבה, גם ששיגעתי אותם בטלפון כל הזמן. רובי וליאור נרתמו למשימה ואמרו יצליחו לעמוד בזמנים, ואכן כך היה. העבודה שהם עשו הנציחה את אבא באופן שרצינו. תודה לכם, ממשפחת נוח" 

אביעד נוחהמלצות גוגלאתר מצבה ישראלי של ברקת מצבות
     

 "ברקת מצבות, איכות, דייקנות, מהירות תגובה, מקצועיות" 

קורט אורךביקורות גוגל